| biBBi a întrebat:

ESTE URGENT ŞI PROMIT FUNDIŢA.
Bună. Vara asta am citit toate cărţile şi văzut toate filmele " Harry Potter ". Pe la sfârşitul lui august, am descoperit Pottermore. Ştiu că înscrierile au început la sfârşitul lui iulie, şi că site-ul va fi deschis pentru toată lumea din octombrie. Întrebarea mea este : când spun că va fi dechis pentru toată lumea, vor să spună că toată lumea se va putea înscrie? Iar dacă nu, când aş mai avea o şansă să mă înscriu?
Promit fundiţa.

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Bună,

Din luna octombire o să fie deschis pentru totă lumea şi atunci o să poţi să îţi faci cont fără probleme.
Acum a fost o perioadă de test gen "beta".

O zi plăcută