| Static a întrebat:

Hallo TPU! fundita pentru primul raspuns. vot pentru restul! In legatura cu Vampire Diaries sezonul 3, cine stie cum se transforma Elena in vampir, Damon o transforma, de ce se transforma, cum scapa Stefan de Klaus, Stefan chiar tinea la Elena chiar si acum cand devenise din nou rau, Practic pe cine iubeste Elena pe Stefan sau Pe Damon, eu cred ca nici ea nu stie. Ms anticipat, kiss

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Nu prea ai cum sa afli asa devreme asta, du-te la producatori pentruasta, acum se difuzeaza episod dupa episod, nu ca inainte un sezon intreg, adica nu pe net, dar faptele ce se intampla nu se zic, se tin toate intr-un mister mare, pentru ca e in top 10 la seriale vizionate pe net si nu se mai da totul pe tava, trebuie sa astepti ca sa afli

1 răspuns:
| TimeParadox a răspuns:

Nu stiu.sad fundita? big grin