| aquarising a întrebat:

Heei. Cine urmareste TVD [The Vampire Diaries]?
Daca raspunsul e 'da', ce parere aveti despre acest serial?
=]

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

E fain ♥.♥

12 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

E dragut^_^ te tine in suspans dupa fiecare episod te intrebi "Ce o sa se intample?" si astepti cu nerabdare sa apara urmatorul episod. Dupa parerea mea, e chiar okay ca serial, putina drama, fictiune si dragoste. Spre deosebire de alte seriale are un scenariu bun si distributia la fel, caruia greu rezisti sa nu te uiti. Daca inca nu urmaresti acest serial, iti spun sa il incepi pentru ca merita vizionat.^_^

| aquarising explică:

Http://www.forumseriale.info/viewtopic.php?f=25&t=6&p=2743#p2743

Aici, mai sus, sunt cateva detalii
din ep. 16, s.4 [ultimul videoclip, chiar jos :p]
poate vreti sa il vedeti :D

| aquarising explică:

Pentru 01Snake

Daca nu ai observat, am scris in paranteza explicatia...+...intrebarrea era adresata celor care urmaresc serialul [astfel incat, cei care il urmaresc stiu ce inseamna, iar pentru cei care nu stiu ce inseamna, cum am mai spus, am scris explicatia in paranteza ].

| aquarising explică:

Mda...nu a auzit nimeni dar pagina oficiala, de pe Facebook [ The Vampire Diaries ] a mentionat aceasta prescurtare de multe ori, cum si pagina :
http://www.cwtv.com/shows/the-vampire-diaries
a mentionat 'TVD'.

| Mademoiselle18 a răspuns:

E foarte interesant serialul. Il urmaresc datorita unei prietene. La inceput mi se parea o prostie.dar pana la urma a inceput sa-mi placa. La momentul actual astept cu nerabdare fiecare episod. E o combinatie de mai multe genuri: drama, romantism, actiune, thriller, etc. Ti-l recomand cu placere! happy

| MCatalina a răspuns:

Nu stiu pentru altii, petru mine e cel mai bun!

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Eu urmaresc si parerea mea cca e destul de reusit serialul am ajuns la so 4 astept sa apare subtritarea de pe un site sa ma uit ep 15 big grin

| Criss22 a răspuns:

Il urmaresc de 2 ani de zile si nu mai pot renunta astept cu nerabdare fiecare zi de vineri sa vad noul episod...sunr dependenta de el

| Elaa222 a răspuns:

Serialul e superb nici nu am cuvinte...