| alexionut661 a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare, era mai demult pe minimax un film cu un baiat care avea par roscat sau blond care ajunge undeva unde erau multe oua de dinozaur sau dragon, nu mai stiu, nu imi amintesc mai multe despre film si nici nu l-am gasit, poate stiti cum se numeste.

6 răspunsuri:
| blackwolf906 a răspuns:

Nu stiu sigur dar cred ca e desenul animat "O lume Disparuta"

| flory020010 a răspuns:

O lume dispărută?
Caută așa sa vezi daca e ăsta

| DaCumSaNu a răspuns (pentru flory020010):

Si eu tot la desenul asta ma gandeam, dar a spus ca este film. Bine, e posibil, ca multi oameni (din pacate), sa numeasca un serial film... E chiar deranjant ca nu pot face diferenta dintre un film si un serial, ca nu e acelasi lucru.

| alexionut661 explică (pentru DaCumSaNu):

Era film, nu era "o lume disparuta"

| alexionut661 explică (pentru flory020010):

NU e asta, e un film, tot de pe minimax si mai vechi

| DaCumSaNu a răspuns (pentru alexionut661):

Olee... da' cat de vechi e? O lume disparute e de prin 2000