| zDafuq a întrebat:

Hei.ce film v-a impresionat cel mai tare?

21 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

Pe mine m-a impresionat foarte mult filmul The Shawshank Redemption. Este unul dintre cele mai bune filme pe cale le-am văzut. De asemenea The Butterfly Effect m-a impresionat în sensul că şi-a lăsat amprenta asupra mea. Ţi le recomand

| EmotionalKoma a răspuns:

Saw I-VII :X

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Buna. Pana acum, sincer, mi-a placut My Future Boyfriend. Mi s-a parut o poveste foarte frumoasa, cu o intriga foarte tare (PAX care se intoarce din secolul 32 in 2011 ca sa o intalneasca pe autoarea unei carti pe care a gasit-o intr-o epava de pe Pacific. In cateva cuvinte, aceasta autoare avea iubit si urma sa se marite, si el ii povestea despre viitor, ea neluand in serios ce spune. El avea un timp limita, dupa care se intorcea in secolul 32, timp in care trebuia sa isi indeplineasca "scopul" de a invata ce este aceea Dragostea [un cuvant interzis in secolul lui], subiectul principal al romanului pe care ea il scrisese. In final, isi da seama ca totul era adevarat, dar, era deja prea tarziu, pentru ca PAX se teleportase inapoi in secolul lui... se indragosteste de PAX... Dupa care acesta se intoarce din nou, si, se indragostesc amandoi, acea nunta nemaiavand locbig grin). E putin mai complicat decat am povestit eu, dar, daca te uiti la film, o sa vezi ca e super. Chiar mi-a placut filmul, am fost foarte impresionata cand l-am urmarit. happy

| Georgy090 a răspuns:

Titaniclaughing) impresionat in ce sens?thinking dintre ce gen de filme?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt mai multe....Nu mă pot rezuma la unul sau două.

| M25M a răspuns:

Sunt mai multe...
Crash
kokuhaku(confessions)
I spit on your grave
Schindler's list
Mr Nobody
Requiem for a dream
Shutter Island
My sister's keepers
La vita e bella
Derailed

ar mai fi ceva dar nu are rost sa ti le insir acum pe toate. Incearca sa te uiti la acestea.
P.S. I spit on yout grave are scene mai explicite, deci daca nu suporti sange si scene mai dure nu te uita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saw 1-4

| Annim a răspuns:

Crazy Stupid Love, The artist, Hachiko, Titanic, The legend of 1900. Doar unul singur imi este greu de ales sunt toate bune.

| frida0purple a răspuns:

La vita e bella

| xLove a răspuns:

Twilight.
M-a impresionat cel mai tare Edward (Robert Pattinson). In film e genul de ``iubit perfetc``.

| zDafuq explică (pentru xLove):

Maybe, dar nu se compara cu Jacob laughing

| xLove a răspuns (pentru zDafuq):

Te referi la patratele, nu-i asa? laughing

| zDafuq explică (pentru xLove):

Eh. laughing) M-ai prins, recunosc! blushing

| xLove a răspuns (pentru zDafuq):

smug

| xLove a răspuns:

Iar filmul la care m-a impresionat datorita umorului sau e ``Singur acasa``. Copilul acela e foarte talentat, pacat ca acum se zvoneste ca e un drogat.

| BlackManJe a răspuns:

Hachiko. Am plans mult la filmu asta. funda

| 현주 a răspuns:

Trust.Cel mai bun film ever!
http://www.filme-net.com/2011/07/trust-2010-filme-hd-online-gratis.html
Este o drama despre vulnerabilitatea copiilor pe internet.Nota 10! Merita vazut!

| MikkaElla454 a răspuns:

Twilight! =p~

| RaTzuscha a răspuns:

"Remember me" cu Robert Pattinson
"Orphan"
"I like Mike"
si seriale foarte frumoase:"Gossip girl","Little pretty liars","Supernatural","The vampire diaries","Chuck".
sper ca te-am ajutat
Funda?

| LOrelaYBeAtRiCe a răspuns:

Titanic

| Freestylers a răspuns:

A thousand words