| PeAcE a întrebat:

Ce film v-a impresionat cel mai tare si de ce?

3 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Ghost-este exact genul meu de film! E minunat!

Răspuns utilizator avertizat
| kidda55 a răspuns:

Depinde ce gen de film
mie imi plac cele horror si pot sa spun ca mi-a placut foarte mult,, the orphan", era cu o familie care au adoptat o fetita si aceasta i'a impresionat cu talentele ei dar era rea si le'a omorat ceilalti copii ca sa ramana decat ea singurul copil. a omorat'o si pe mama si a ramas doar ea cu tatal acasa iar fetita s-a dat la el.
defectul ei era acela ca ea de fapt era o femeie de vreo 30 de ani si avea o boala care o facea sa para ca o fetita de 12 ani.

restul poti sa vezi si tu daca ti'a placut.;)

p. s.: uite un site pentru a vedea filme online www.cyps.ro