| Corina22 a întrebat:

Ce film v-a impresionat cel mai tare? Funda!love struck

Răspuns Câştigător
| TheLittleReaper a răspuns:

Nu e film e serial,the vampire diaries,a fot un ep in care s-au despartit unii,si el a inceput sa planga, mi-au dat lacrimile (daca mai cunoaste nu tia veni sa crezi, sunt foarte rece si nepasatoare)dar atunci cand vad un aiat cand plange nu pot sa ma abtin

10 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei!
Black Swan!
Numai bine!

| muteanupaulcostin a răspuns:

Taxi 4! E super tare filmul.Ce masina tunata are. Uita-te la el.Bye. FUNDA?

| AcidCuSange a răspuns:

Titanic! Cel mai frumos film si cea mai grea realitate; doar gandita! Mi-a patruns pana in cel mai adanc punct al sufletului!

| Marcela a răspuns:

My name is KHAN! e superb! love struck

| Villy0po a răspuns:

Titanic love struck...filmu' vietii mele...l'am vazut de 50 de ori cred ca

| TheLittleReaper a răspuns:

Multumesc muuuuult pentru funda, esti prima presoana care mi-a dat funda, te pup :*

| Reny a răspuns:

Buna!
Sincer cel mai tare m-a impresionat Titanicul.Nu pot sa spun de ce dar mi-a ajuns mesajul sau pana la suflet:X

| WantToPLAY a răspuns:

Pe mine m-a impresionat seria Star Wars si Alien vs Predator

| Serghey_6147 a răspuns:

Hmm sunt foarte multe filme cu teme foarte reusite si sincer sa fiu o sa apara o multime de filme de buna calitate primul care il astept e asta
http://www.youtube.com/watch?v=Neo6W1f7hyY

| Lorelei_1331 a răspuns:

Wall-E, Bold, Aristocats si last but not least Interviu cu un Vampir.