| Elly2497 a întrebat:

Hei! ce seriale coreene imi recomndati? ceva de genul : Boys over flowers love struck dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Harumiiii a răspuns:

Nu sunt cine stie ce experta cand vine vorba de k-dramas si spun sincer ca mie mi-a placut mai mult varianta japoneza a serialului Boys over flowers, si anume Hana Yori Dango. Totusi dintre serialele coreene din categoria romance/comedy care le-am vazut, astea mi-au placut si le recomand: Protect the Boss, Secret Garden, My girlfriend is a Guminho, You're beautiful, A love to kill, Personal Taste, Lie to me, Windstruck (asta e film).

| Elly2497 explică (pentru Harumiiii):

Mss multt! :*

| Harumiiii a răspuns (pentru Elly2497):

Nu pot raspunde nici unui mesaj pentru ca sunt membru junior. However, Personal Taste il gasesti pe Vplay cu subtitrare in romana sau pe www.dramacrazy.net cu subtitrare in engleza. :)