| Rahzy a întrebat:

Hei! Daca a vazut cineva filmul "Hobbitul", spuneti-mi ce parere aveti. puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Bune ambele parti aparute pana acum.Iti cam incearca rabdarea finalul celei de-a 2-a parti, dar cred c-o sa merite.Adica avem de asteptat doar 1 an, adica 12 luni, adica 365 de zile, adica 8760 de ore, adica 525600 de minute.Cat de greu poate sa fie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un frumos plin de actiune si putina comedie la unele faze laughing oricum sper sa vina partea a doua si a treia cat mai repede big grin

| MaximClaudiu a răspuns:

Partea 1 sincer n-am vazut-o, dar sigur e la fel de misto ca a doua ( dezolarea lui smaug) si pot spune ca va fi si o a 3-a poate chiar si o a 4-a.
In mare, partea a 2-a dureaza aproape 3 ore, si este ( evident) continuarea primei parti.
Este atat comedie cat si actiune, aventura si poate ceva de dragoste (sau n-am vazut eu bine ).
Ti-l recomand oricum

| TrainerLeaf a răspuns:

Este foarte frumos merită văzut.

| panteraroz40 a răspuns:

E un frumos plin de actiune si putina comedie la unele faze oricum sper sa vina partea a doua si a treia cat mai repede