| HarukoMariusDaniel a întrebat:

Hei.Pentru fanii Naruto/Boruto, cine credeti ca esti Kawaki si aceea forta misterioasa? Astept teoriile voastre big grin

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un fraier care crede că l-a ucis pe Naruto.

| 393Dan a răspuns:

Ar trebui sa incep si eu sa ma uit la Boruto. Eu nici shippuden nu l-am finisat ca lumea. M-am uitat pana la lupta finala.

| HarukoMariusDaniel explică (pentru 393Dan):

Pai urmareste tot, de la cap coada. Altfel nu prea ai cum sa cunosti big grin

| 393Dan a răspuns (pentru HarukoMariusDaniel):

Maine =P

| WoKy a răspuns:

Legat de Kawaki nu stiu ce sa zic. Iwabe nu pare sa creasca asa de mult ci din contra il vad ca pe un perdonaj secundar care in decursul timpul fie moare fie dispare incet incet.
Forta misterioasa tind sa cred ca e mana lui Toneri. Nu realizez totusi de ce Kishimoto (daca asa se scrie) inca il tine in viata dupa lupta cu Naruto de pe lună. Un lucru cert exista. Daca Toneri inca e viu, e clar ca ochiul lui Boruto e mult mai puternic decat Byakugan. Parerea mea.
Oricum mai dureaza muult pana ne lamurim cine este acel Kawaki si daca eroii copilariei noastre (Naruto si Sasuke) sunt sau nu morti.

| Raul_Raul_1996_k2Yl a răspuns:

Dacă mai vede cineva asta. Kawaki e fiul lui Jigen. Jigen e soțul lui Kaguya. Kaguya a fugit după chakra că să se confrunte cu Jigen și restul clanului. Ottusuki e un clan de sugaci care planează un copac divin pe pământ iar după 2000 de ani îl cultivă cu tot cu viața de pe acea planetă. Kaguya nu a respectat regurile și a mâncat fructul divin singură. De aceea este vânată. Cand Naruto să luptat cu Momoshiki el spera că ar putea intra în Naruto dar Naruto i-a dat chakra lui, lui Boruto pentru. rasengan și a intrat în Boruto. Iar asta e puterea misterioasă. Adică va avea puterea unui Ottusuki (sper că am zis bine).Iar jougan e un fel de byagugan mai avansat.E aproape la fel ca un rinnegan cu 7 tumori doar că are in plus și abilitățile byaguganului.

| Mirra24 a răspuns:

Hei! Din punctul meu de vedere si din ce am citit, inca nu se stie exact cine este Kawaki, si cu acea forta misterioasa deja ne-a indus complet in eroare, totul devine tot mai dubios laughing. Oricum parerile sunt impartite peste tot, unii spun ca este Iwabe, altii ca e Denki, deci... cam trebuie sa asteptam si sa vedem laughing.
Oricum e un inceput promitator pentru Boruto!

| HarukoMariusDaniel explică (pentru Mirra24):

In opinia mea, daca stii... Kaguya era " vanata" pana sa ajunga pe Pamant. Probabil ca cei care o cautau au gasit chackra ei in oameni si acum au venit sa o ia...Ramane sa vedem big grin

| T0T a răspuns (pentru HarukoMariusDaniel):

Dacă ai văzut filmul Boruto i-ai văzut și pe cei care au venit să ia chackra sau fructul ăla. Erau o nație de extratereștrii ceea ce Kawaki nu e. E om.

| HarukoMariusDaniel explică (pentru T0T):

Ramane de vazut big grin

| Chira_Marco_2003 a răspuns:

Kawaki din cate scrie pe internet face parte dintr-un clan care cica este mai puternic decat otsutsuki aceea putere misterioasa este un semn blestemat care l-au primit caci au ucis un membru al clanului otsutsuki