| VasiBo a întrebat:

Hei! Poate sa imi spuna cineva cum sterg subtitrarile integrate dintr-un serial sau dintr-un film?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le poti scoate.Ci doar sa adaugi o banda neagra peste subtitrare si apoi sa adaugi subtitrarea dorita.Subtitrarea dorita va aparea pe banda neagra.Altfel nu poti pentru ca e inclusa in film, nu poti sterge asa ceva.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar trebui sa ai asta la optiunile playerului.

| VasiBo explică (pentru Adry05):

Nu le am la optiunile playerului pentru ca asa e serialul, cu subtitrare integrata. Pot doar sa pun alta subtitrare peste...nu pot sa o scot pe aia

| neutrino a răspuns:

Exista televizoare/monitoare care au aceasta functie.

| Zaygon a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta pentru ca subtitrarea a fost suprascrisa peste film. Si daca e in chineza mai asteapta pana apare filmul pe bluray si dupa il poti descarca.