| sebby56 a întrebat:

Hei! Salut..as dori sa stiu si eu cand apare o varianta mai buna a filmului Parker..gen xvid sau dvd daca stie cineva va rog sa-mi spuna big grin

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

DVD-ul la Parker e anuntat pentru 21 mai, de obicei apar mai repede cu 1-2 sapt decat sunt anuntate. Snitch e anuntat pentru 11 iunie.

| sebby56 explică (pentru Yandel):

Ok..multumesc big grin

| sebby56 explică (pentru Yandel):

Deci sa inteleg ca mai am de asteptat ceva pentru amandoua nu?laughing Sa numai stau ca prostu sa vad daca au aparut..mersi big grin

| Yandel a răspuns (pentru sebby56):

Parker ar putea sa apara pe la sfarsitul lunii daca avem noroc, si eu il astept.

| sebby56 explică (pentru Yandel):

Ok..multam big grin

7 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Deja de mult a aparut filmul in HDRip, DVDRip, si altele.

| sebby56 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Ok..atunci..cand apar pe net? Asta voiam sa spun.

| sebby56 explică (pentru xxxCARBONxxx):

Si de Snitch stii ceva? Ca momentan pe net e doar Cam..si nici n-are sub.