| Thia a întrebat:

Hei toatalumea. stiti careva ceva seriale bune, Inafara de T.w., si de The Vampre Diaries si The Originals. ceva nu..plictisitor. Mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

True Blood, Hemlock Grove, Bitten (2013),Being Human, Buffy The Vampire Slayer, Dracula (2013),From Dusk Till Dawn:The Series (2014),Lost Girl, altele Penny Dreadful (2014),The Strain, Salem, mai poți încerca The Leftovers și Resurrection

| Thia explică (pentru faramatania):

Mersi mult :*

| faramatania a răspuns (pentru Thia):

Cu plăcere

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, House M.D., Prison Break, Modern family, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards...

| MMAV a răspuns:

Încearcă : Under the dome, The arrow, Defiance...

| andreeadaiana2000 a răspuns:

Pretty little liars.