| Daria a întrebat:

Ce parere aveti depsre cartile din seria "Jurnalele vampirilor"?

Răspuns Câştigător
| Yarinn a răspuns:

Am citit doar primul volum si... m-a dezamagit; cand l-am cumparat eram foarte incantata, insa mi-am pierdut din elan cand am inceput sa-l citesc. Nu stiu de ce. Mie imi plac mult astfel de carti, dar asta nu m-a surprins, asa cum ma asteptam sa o faca. Pentru prima data pot sa zic ca serialul imi place mai mult decat cartea. Probabil ca voi citi si urmatoarele volume, cand nu voi avea ce face, si sper sa fie ceva mai interesante.
In fine, asta e parerea mea; poate unora li s-a parut geniala happy

3 răspunsuri:
| andreeeeeeeeea a răspuns:

Le ador, l-am citit pe toate care au aparut, mi se par chiar mai bun decat Twilight desi sunt mare fana si a acestor carti

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Nu stiu ce sa spun nu le-am citit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie una imi plac. nu sunt nici ca si cartile din The Twilight Saga, dar nici ca True blood. Sunt intre`, si sunt perfecte.