| ErikaAlexandra a întrebat:

Cine a vazut filmul Lemonade Mouth banuiesc ca il stie pe tipul acela blond pe nume Wen ( Adam Hicks ) cand s-a dus acasa la Olivia ( Bridgit Mendler )ca sa mai lucreze la melodii, Wen avea un program pe PC (calculator ) daca apasa'i pe o tasta scotea un sunet. Fiecare tasta avea sunetul ei. Stie cineva un astfel de program. Msk! Tks! Funda si vot la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| AlxAlexAlx a răspuns:

Electronic Piano 2.5 Este Bun l-am avut si euwinking Funda?

2 răspunsuri:
| KyraW a răspuns:

Www.virtualpiano.net dar e cu sunete de pian

| ErikaAlexandra explică:

Merci mult amandurora! de chitara si de tobe stiti mi-ar trebui plz sau daca unul dintre programe are si asa ceva va rog sa ma invatati fiindca nu stiu cum sa ma descurc cu ele