| doardaria a întrebat:

Hei tpu...niste seriale care merita vazute imi zice si mie cineva? va rog

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Pretty Little Liars
The Vampire Diaries
True Blood
Teen Wolf
Hemlock Grove
Supernatural
Arrow
The Walking Dead
Gossip Girl
The O.C.
Skins
Hellcats
The Carrie Diaries
Continuum
Orphan Black
The Americans
Banshee
Bates Motel
Revenge
Lost
Lost Girl
Game Of Thrones

| biancanamaria98 a răspuns (pentru faramatania):

Daca tot este Arrow aici, ar mai putea fii si The Flash si Supergirl

| faramatania a răspuns (pentru biancanamaria98):

La acea vreme nu apăruseră The Flash, Supergirl.Ar putea fi adăugate acum și Iron Fist printre și multe altele.

20 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Lie to me, Suburgatory, The Carrie Diaries, Grey's Anatomy, Dr. House

| Mwha a răspuns:

The vampire Diaries; The Secret Circle; Supernatural; Teen Wolf si mai sunt multe big grin

| agent003 a răspuns:

Supernatural, merlin, legend of the seeker, dexter

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de aici :
1) House M.D
2) Lie To Me
3) The Mentalist
4) Elementary
5) Dexter
6) Hannibal
7) Spartacus : Blood and Sand
8) Game of Trones
9) Breaking Bad
10) Crime Scene Investigation
11) NCIS
12) Prison Break

Acestea ti le recomand, dar personal pe langa acelea am mai vazut si : Married with Childern, Atlantis, Silk Stalkings, Two and a Half Man, The Nanny,

| Clauvdgg a răspuns:

Eu am vazut multe seriale, unele m-au impresionat foarte tare iar de altele m-am lasat imediat. Eu iti fac un top al meu al serialelor preferate.eu zic ca, chiar merita vazute

1 Sons of anarchy
2 Game of thrones
3 Dexter
4 The walking dead
5 Lost
6 Prison break
7 Breaking Bad
8 Teen Wolf
9 Dr House
10 The big bang theory.
Vizionare faina!

| En3Rgi a răspuns:

Ghost Hunters.
Daca te intereseaza uitate aici:
http://watchseries.lt/serie/ghost_hunters

| Sebastian1996 a răspuns:

Human Target.winking

| comsacodrut a răspuns:

Ghost hunters,violetta, suleyman magnificul, iffet, dragoste si pedeapsa, vointa de femeie

| Dippa a răspuns:

The vampire diaries.

| Prietenoasa a răspuns:

Serviti Va Rog!, Te Pui Cu Blondele, Romanii Au Talent, Next Top Model, Burlacul, Narcisa Salbatica 1, Castigi In 60 De Secunde, Splas! Vedete La Apa, Te Cunosc De Undeva, Next Star, FamiliaDa, X Factor, Romania Danseaza, Ochii Din Umbra, D-Paparazzi, Nunta Cu Surprize, Draga Mea Prietena, Pe Banii Parintilor, Cei 7 Ani De Acasa, Copii Contra Parinti, Iubiri Secrete, Suleyman Magnificul, Iubiri Vinovate, Violetta, Satra, Crezi Ca Esti Normal?, Roata Norocului. Te rog imi dai funda?

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai sunt niste ep cu Lassie vine acasa.Nu stiu ce zici dar mie imi plac...

| Sooorin a răspuns:

Royal Pains, Supernatural, Desperate Housewives, The Vampire Diaries, Teen Wolf, Top Gear, American horror story, Bates Motel, Grimm, 666 Park Avenue, The walking dead, Dexter

| MauriceCorelli a răspuns:

Dexter, Misfits, The Newsroom, Pretty Little Liars, Under The Dome, Breaking Bad. La astea ma uit eu momentan, ca altele sunt in vacanta.

Mai adauga The Good Wife, Damages, Boston Legal, Game Of Thrones, Sons Of Anarchy, The Walking Dead, Homeland, House Of Cards, Californication, The Following, 666 Park Avenue si hai, poate si Skins si Mad Men. La astea m-am uitat eu.

| DavidUnicorn a răspuns:

- Gossip Girl
- The O.C.
- The Carrie Diaries
- Pretty Little Liars
- Love Child
- The Vampire Diarie

| ToxicG a răspuns:

Jurnalele vampirilor. smug Chiar merita!

| ZuZaUatDăFac a răspuns:

Narcisa salbatica

| BaiatuMare a răspuns:

1001 de Nopti daca te uiti de la primul e interesant cauta pe net
Doza de Hash nu este chiar serial este facut de un vloger pe youtube(mikey Hash)
Alceva...Dr House incearca daca iti place
FUNDA?

| ralucandreea a răspuns:

Skins, californication, weird