| food23 a întrebat:

As dori sa-mi recomandati si mie niste seriale mai noi. :]
Dar nu vreau acestea fiindca le-am vazut : PLL, gossip girl, awkward, the secret circle, the lying game, suburgatory etc.

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| BiaIoana98 a răspuns:

Teen Wolf, Pretty Little Liars, Life Unexpected, 90210, heroes, Supernatural, boys over flowers si fight, Hannibal, Twin Peaks, The Mentalist, Flashpoint, Haven, The Killing, Criminal Minds, Dexter, Midsomer Murders. Sper ca te-am ajutat ( ̄ー ̄).

| food23 explică (pentru BiaIoana98):

Merci. desi pe jumate le-am vazut, mi-ai fost de ajutor happy

| food23 explică (pentru food23):

[ BiaIoana98 ]

6 răspunsuri:
| Antoni0 a răspuns:

The mentalist, Lie to me, Touch

| Koreeni_Actori_1965 a răspuns:

Http://inginerie-inovatii-protectiamediului.blogspot.ro/......atice.html Ai aici aproape toate filmele asiatice, sper ca ti-am fost de folos!

| food23 explică (pentru Koreeni_Actori_1965):

Voiam seriale, nu filme si scuze, dar nu pot sa sufar filmele asiatice laughing

| Koreeni_Actori_1965 a răspuns (pentru food23):

Dar sunt frumoase si sunt seriale, nu filme (scuze pentru greseala, dar se pare ca nici nu te-ai uitat la link ). happy