| Maryaa15 a întrebat:

Heii.Buna happy As vrea sa ma apuc de inca un serial si nu stiu ce sa aleg dintre :
Pretty little liars sau Gossip Girls? Adica merita vazute, cei care le urmaresc sa imi raspundeti happy
Eu urmaresc The Vampire Diaries, The Originals, Supernatural. Si cum cu toate sunt la zi as mai vrea sa vizionez inca un serial big grin
Daca aveti alt serial mai bun imi ziceti, va rog big grin
P.S: numai un serial! Nu incepeti cu toata lista laughing! A si daca nu va cer prea mult, imi puteti spune si parerea despre serial? :3
Funda, raspunsul cel mai bun happy!

Răspuns Câştigător
| Erzaa a răspuns:

Pretty little liarss!

Este cel mai superb serial pe care l-am vazut, marti v-a aparea in sfarsit episodul 14 din sezonul 4, si nu m-am plictisit dloc de el. Este de dragoste, mister, cu extrem de mult suspans. Ti-l recomand!

Gossip Girls este un serial plictisitor, l-am vazut, adica am urmarit jumate din el, dupa am sarit la ultimul episod. Si nu prea este interesant.

P.S si eu urmaresc The Vampire Diaries :3

6 răspunsuri:
| ariamont a răspuns:

Clar,P.L.L. e bestial. Eu am ajuns la sezonul 3, si nu ma pot opri din vizionat.
Ai sa vezi multe si o sa ai si de invatat din serialul asta, din punctul meu de vedere. Uita-te cu incredere kiss

| Maryaa15 explică:

Va multumesc la toti pentru raspunsuriwinking! E clar ca o sa ma uit la Pll :d!

| claudia123123 a răspuns:

Categoric Pretty Little Liars. Te tine in suspans inca de la primul episod si te face sa iti doresti sa vezi cat mai mult in acel moment; atunci cand crezi ca stii ceva se intampla sa descoperi ca nu esti nici pe aproape de adevar sau de ceea ne face serialul sa credem ca este adevarat. Episoadele de Halloween (de obicei ep 13 din fiecare sezon) sunt super infricosatoare daca pot sa le numesc asa, actorii sunt super, iar scenariul si mai si.Este un serial plin de actiune si mister, iar cand vei ajunge la ep 13 din sezonul 4 te sfatuiesc sa incepi vizionarea si spin off-ului serialului PLL, Ravenswood, serial in care regizorii PLL ne creeaza o senzatie de paralelism intre 2 lumi: Rosewood si Ravenswood.
Mie una mi-a placut atat de mult PLL incat am resit sa ajung la zi, incepand de la sez 1 ep 1, in 2 luni big grin

| Erzaa a răspuns (pentru claudia123123):

Cand am incepu sa urmaresc PLL, am terminat primul sezon in 2 zile :3

| dianamaria2001 a răspuns:

Pretty Little Liars este super.

| Patricia111 a răspuns:

Pretty little liars! Parerea mea. este mai mult suspans...eu la Gossip Girls de pe la sezonul 4 am cam inceput sa ma plictisesc...