| paula45 a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa incep serialul " One tree hill "... si vreau sa stiu, cei care l-au vazut, daca este fain. Merita vazut? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Ixchel a răspuns:

Este cel mai superb serial din sutele care le-am văzut.E un serial din care înveți multe și nu vei regreta nicio clipă că l-ai urmărit.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Da...este super!
Merita vazut!

| paula45 explică:

Multumesc tuturor, pentru raspunsuri puppy dog eyes

| spencerrr a răspuns:

Chiar merita vazut...este super, primele 2 sezoane nu sunt asa interesante dar restul sezoanelor sunt super. Daca nu iti place serialul iti recomand serialul 90210(este super)