| andreeaa2002 a întrebat:

Heii TPU sper ca ma puteti ajuta si pe mine. VREAU SA STIU NUMELE FILMULUI.Nu este un film nou.
Era un film in care un cuplu mergea seara cu masinasi deodata loveste o femeie. Nefiind nimeni pe drum, o lasa acolo si isi vad mai departe de drum. Urmatoarea zi se duc la facultate si deja incep sa o vada pe acolo, iar in seara respectiva incep sa o vada si prin casa. Ei erau fotografi si aveau o camera rosie in care scoteau pozele. Mereu cand faceau poze aparea si femeia aia, chiar daca in camera nu o vedeau mereu. Dupa cateva zile lucrurile devin mult mai rele...nu ii mai lasa in pace, merge pe pereti s.a.m.d...Nu mai tin eu bine minte, dar larca avea parul prins in coc, sange pe fata si avea o rochie de spital alba si lunga. Parca la final ard pozele, aparatul si isi asuma vina.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi Shutter (2004)
https://www.cinemagia.ro/filme/shutter-25536/
și/sau Shutter (2008)

| andreeaa2002 explică (pentru faramatania):

Multumesc mult

| faramatania a răspuns (pentru andreeaa2002):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.