| Anndddra a întrebat:

am o problema...mi-am privat facebbooku, dar in momentu in care intru pe pagina mea, nefiind logata pe nici un facebook, cand dau la fotografi imi arata pozele...cum sa fac?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Asta pentru că albumele/pozele tale sunt setate pe "Public".

Intri şi te loghezi, apoi din profil intri la Poze/Albume şi setezi fiecare album să fie vizibil doar pentru prieteni ( spre exemplu ).

Dacă pozele nu sunt puse în albume va trebui să setezi fiecare poză separat.