| anonim_4396 a întrebat:

Hello! fani the vampire diaries, adunarea! care esti personajul preferat? love struck

10 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Personajul meu preferat este Elena pentru ca mi se pare curajoasa si incearca sa devina cat mai puternica. Incearca sa nu mai depinda de altii, sa se poata proteja singura si sa ii poata proteja si pe apropiatii ei. Imi place si de Damon pentru ca ia lucrurile in gluma si este amuzant.

| Dany19 a răspuns:

Dintre fete personajul meu favorit este, clar Elena. La inceput nu m-a atras serialul, nici cartile, dar intr-o zi am hotarat sa ma uit si e misto. Am citit si din carti si desi cele doua Elene (din serial si din carti) sunt diferite fizic, personalitatea lor este aceeasi. De fiecare data dau dovada de curaj si indrazneala. Chiar daca in serial ea se indragosteste de Stefan, as vrea sa ramana cu Damon, deoarece el este mai frumos si mai glumet decat Stefan.

| yourgirl a răspuns:

Damon fiidca e mereu amuzant si chipes... Katrin :d

| maverick0102 a răspuns:

Damon-e carismatic
si Klaus-si el e carismatic si + ca are accentu` ala britanic...

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru maverick0102):

In sf cineva care zice si de Klaus...e o bunăciune maximă

| Maddieeee a răspuns:

DAMON! normal

| NoSens a răspuns:

Dintre fete elena pentru ca nu se sperie de aproape nimic si dintre baieti damon pentru ca e super amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Damon :X

| Aly359 a răspuns:

Clar, Damon. Daca ar fi sa aleg dintre fete Elena. :X

| abril a răspuns:

Dintre fete, Caroline si dintre baieti, Damon. happy