| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Acumc ativa ani ( 3-4 ) am vazut un film in care un bunic diabetic si nepotul ajung intr-o padure ratacinduse iar bunicul la un moment dat numai are insulina dar nu vrea sa ii spuna nepotului. La un moment dat au fost atacati de lupi iar copilul i-a speriat cu zgomotele de la un joculet ( din ala care arata ca telecomanda de la playstation cu care te joci dar nu stiu cum se numeste laughing
Stie cineva cum se numeste filmul din descrierea mea?

5 răspunsuri:
| Sănduțța a răspuns:

Habar nu am, insa ai putea incerca sa cauti pe net. Denumiri gen `Diabetul`(lol), sau people are attacked (habar nu am daca am scris corect) by wolves. Cred si eu ca am vazut un film asemanator la ProTV demult, dar habar nu am cum se numeste

| Beatriceeeeeeew a răspuns:

După aceea i-au găsit părinții copilului pe amândoi? Ceva de genul?

| SuntFataa a răspuns (pentru Beatriceeeeeeew):

Daa, au venit cu elicopterul si i-au gasit intr-un parau

| Beatriceeeeeeew a răspuns:

Știu despre ce film vorbești, dar nu știu cum se numește sad

| SuntFataa a răspuns (pentru Beatriceeeeeeew):

Canionul blestemat se numeste fimul, l-am gasit pana la urma laughing