| geanny14 a întrebat:

Hey! Cei care urmaresc serialul online "The Vampire Diaries", credeti ca pana la urma Elena il va alege pe Damon?

3 răspunsuri:
| ??Arina?? a răspuns:

Sper din tot sufletul sa il aleaga...Adica nici nu stiu cum de am ajuns sa-mi placa asa mult de Damon, inainte nici nu-l puteam suporta, dar Elena il face o persoana mai buna. Oricum eu am auzit ca Nina(cea care o joaca pe Elena) a vorbit cu regizorul sa ramana Elena cu Damon pentru ca Nina si Ian(in serial Damon) sunt in preuna in realitate... Apropo stiai ca Paul Wesley(Stefan) e casatorit cu Torrey DeVitto (Meredith)?

| geanny14 explică (pentru ??Arina??):

Da stiam, si stiam si de Nina cu Ian pentru ca la inceput eram obsedata de filmul asta si am cautat informatii despre actori.hee heebatting eyelashes Nici mie nu imi placea la inceput de Damon. Multumesc pentru. raspund!

| Siilvannaa a răspuns:

Eu una zic ca da...Ca am auzit ca in sezonul 4 devine si ea vampir.
Acuma nu stiu ca eu am inceput sa ma uit si sunt numai la sezonul 1laughing. Dar eu una asa cred ca il va alege pe Damon..sau chiar pe aman2.