| Yoope a întrebat:

Hey! Cine credeti ca il va salva pe Stefan din lac, in THE VAMPIRE DIARIES, sez 5? Am citit undeva ( nu este sigur) si zicea asa : " Stefan va fi salvat de cineva la care nu va asteptati. Vom invata ca fiintele supranaturale domina lumea subacvatica de asemenea, cand o frumoasa si misterioasa sirena il va salva pe Stefan din sicriul sau scufundat. Va gasi Stefan in sfarsit o noua epica si acvatica dragoste. " Asta va fi sau altceva? Daca stiti, va rog ziceti-mi si mie...

6 răspunsuri:
| cosminaelena99 a răspuns:

Sirena? Ce dracu` ar fi culmea sa fie Rebekah rolling on the floor, dar nu ar fi o intorsarura prea ciudata ca sa mai apara si sirene, ce ar mai urma, dragoni spiridusi? eu cred ca-l va salva Damoan(

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Probabil o sa mai apara ceva supranatural daca nu, cine l-a salvat mereu... Damooon laughing

| Rockefeller a răspuns:

Nu e adevarat, daca o spunea Julie Plec mai credeam, dar daca e din auzite clar e zvon

| Yoope explică (pentru Rockefeller):

Nu a spus Julie Plec, a spus-o Caroline Dries, intr-un inteviu care a devenit un spoiler. Intr-adevar, nu poate fi adevarat, dar ne putem astepta la orice. Serialul este o adaptare dupa romanele scriitoarei L.J.Smith, nu intodeauna va fi exact ca in carti, dimpotriva, multe alte personaje, intamplari, iubiri, poate fi si sunt in serial si nu in carte. Acum tot ce trebuie sa facem este sa asteptam pana la toamna!>big grin>>big grin

| Rockefeller a răspuns:

Edit:am citit si eu si mai jos apare un X mic, am dat pe el si scrie: U just got punked (tocmai ai fost pacalit)

| Yoope explică (pentru Rockefeller):

Nu inteleg ce vrei sa zici cu X-ul