| Sebytzu_9214 a întrebat:

Hey! Niste filme cu catastrofe nucleare ca si cernobil, sfarsitul lumii? big grin

9 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Armaggedon cu Bruce Willis, Liv Taylor.

| ThePowerlifter a răspuns:

Salut! Incearca-l pe acesta : 2012 the movie. Uite aici trailer-ul: http://www.youtube.com/watch?v=OALrSNN9HJk

| Sebytzu_9214 explică (pentru ThePowerlifter):

L-am vazut

| ThePowerlifter a răspuns (pentru Sebytzu_9214):

Ok.Atunci poate iti place Fast and Furious 6: http://www.youtube.com/watch?v=C_puVuHoR6o este smecher

| Sebytzu_9214 explică (pentru ThePowerlifter):

L-am vazut si pe asta laughing

| EmanuelEmiManu a răspuns:

Documentarul cu Bomba Atomica de la Hiroshima!

| diaalexandra2002 a răspuns:

Cauta pe google!

| 15Larisa04 a răspuns:

Este un film de groaza Final Destination 5. E super filmul insa in el nu e prezentat chiar sfarsitul lumii dar eu cred ca o sa iti placa. Te sfatuiesc sa te uiti la toata seria Final Destination. E prea tare! :X

| 15Larisa04 a răspuns:

Este un film de groaza super: Final Destination 5. In el nu e prezentat chiar sfarsitul lumii dar cred ca iti va placea. Toata seria Final Destination e buna. Vizionare placuta! happy