| MaRyUkK a întrebat:

Chiar credeti ca va veni sfarsitul lumii sau ca vor disparea femeile? Pai daca dispar femeile.nu o sa mai niciun copil.sadcryingsadcredeti ca e adevarat sau de ce sunt atatea catastrofe.

6 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Stai, soro, liniştită că nu moare nimeni. De câte ori nu ar mai fi trebuit să fie "sfârşitul lumii". S-au prezis atâtea tâmpenii... îţi faci griji degeaba. Nu moare nimeni. Cel puţin... eu nu am de gând să mor încă.

| Bella03 a răspuns:

-Tu crezi in toate prostiile astea de la tv.
Stai linistita nu vine sf. lumii.oh go on

| MuresanVlad a răspuns:

Ai citit cumva articolul din ziarul gandul?laughing ei bine, asta nu stiu, pentru ca si eu am fost foarte socat, dar daca oamenii realizeaza ce tampenii fac poate se redreseaza. Cica Romania mai are pana sa dispara cam 3000-3250 de ani. Ca femeile din China, de la 600 de mii se vor micsora in 100 de ani la jumatate, si tot asa, iar pe urma intr-un mileniu vom ajunge la o femeie, deci asa o sa dispara (sau ceva de genu'big grin) dar nu cred...numai daca nu o sa avem ceva care o sa ne distruga de tot.dar nu pare concluziv.si daca este asa, nu femeia va disparea, ci atunci cand sorele se va auto-distruge, peste 5 milioane de ani(cum ete prezis) atunci poate toata omenirea va disparea, dar niciodata femeiawinking

| House99 a răspuns:

Mary disparitia femeilor nu are nici o legatura cu catastrofele de acum.Si iti spun sigur ca femeile nu vor disparea decat dupa barbatilaughing.Ei au calculat astfel : 1990--x(femei)=y(barbati) 1995--x

| MaRyUkK explică:

Fie*