| Ryuuzuka a întrebat:

Hey pentru cei care va uitati la "Intalnirea inimilor". Atunci cand Ridhima si Armaan au fost impuscati la Sanjeevani, Armaan a murit? Si acum in episoadele 514 cred.de ce Ridhima si tatal ei spun ca Armaan a parasito? Nu am vazut episodul...

Răspuns Câştigător
| DillMillGayyeKajen a răspuns:

Armaan nu a murit in episodul 555-556 apare din nou... Tatal ei spune ca a parasit-o adica a plecat din oras dar nu a murit

| Ryuuzuka explică (pentru DillMillGayyeKajen):

Hey toate fundele tale sunt de la minelaughing.

3 răspunsuri:
| lilicutza0009 a răspuns:

Pai, shashank a convins-o pe riddhima ca armaan a parasit-o la rugamintea lui armaan, ca atunci cand s-a intamplat incidentul cu armaan la spital stii ca s-a lovit, si a vrut sa plece la un spital de boli mintale din panchgani, oricum riddhima o sa afle despre asta, o sa gaseasca si dosarul cu cazul lui armaan, si o sa plece dupa el impreuna cu sid

| riddhima a răspuns:

Arman nu a murit o sa se intoarca in episodu [500 si ceva ].Si RIDHIMA o sa se casatoreasca cu SID.