| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Recomandari de anime-uri foarte romantice va rog frumos, ofer funda.Sunt multe sugestii,dar nu stiu daca merita vizionate,si nu vreau sa pierd timpul degeaba, ma intereseaza recomandarile voastre la anime-uri romantice care v-au placut voua in mod special.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lilithium a răspuns:

Kamisama kiss, au haru ride, my little monster,fruits basket,inu x boku, toradora,love is war,Orange,akatsuki no yona,kagami no asobi, phantom in the twilight,devils line,beastars,sukitte ii na eu,snow white with the red hair,ore monogatati, dance with devils, given(yaoi), hitorijime my hero(yaoi), itsudatte bokura no koi ea 10 cm datta, kakuriyo no yomedeshi, kyoukai no kanata, love stage(yaoi), Wolf girl and black prince, ouran kouko host club. Inima mea a fost? la toate

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Lilithium):

Multumesc frumos! Apropo de anime-ul Given, sti unde l-as putea urmari? L-am mai cautat si nu l-am gasit pe site-urile unde le privesc eu de obicei.

| Lilithium a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Eu ma uit cu subtitrare în română pe anime kage. Imi place super mult site.ullaughing

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru grafian91):

Multumesc frumos! happy

| Lilithium a răspuns (pentru Lilithium):

Hei. Am vazut zilele astea skip beat si horimiya. Au fost super!

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar filme anime, nu?

Daca doar serii... poate Kamisama hajimemashita, Kaichou wa maid-sama, Sukitte ii na y.o.
Astea cu un strop de amuzament big grin

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Le-am vazut! Nu ma deranjeaza nici filmele anime, atata timp cat sunt de dragoste si sunt frumoase.

| DoarBogdan a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Pai daca le-ai vazut, avand in vedere si celelalte intrebari... cred ca nu am ce sa iti mai dau din ce nu ai vazut laughing
Presupun ca... clasicele Kimi no na wa- sau- 5 Centimeters Per Second, le stii.
Poate... I Want to Eat Your Pancreas -sau- Your lie in april. Sau chiar In the garden of words.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da stiu,am pus multe intrebari de genul si asta pentru ca pe majoritatea le-am vazut,si adevarul este ca am nimerit si anime-uri nu prea stralucite unde doar mi-am pierdut timpul, in ultima perioada am privit si yaoi laughing au fost si acelea romantice, by the way am terminat Akatsuki no Yona, foarte frumos, iti multumesc pentru sugestie.