| anonim_4396 a întrebat:

Cati dintre voi mai au rabdare sa apara Naruto Road to Ninja? Adica am vazut cateva trailere pe net si e uimitor! Sakura si Hinata au o discutie despre sani la baile termalelaughingEle doua se iau la bataie si Naruto incearca sa le opreasca.Dar pacat Hinata il strange de gatlaughingSi pare mai batranalaughingSasuke se intoarce in Konohoa si foarte ciudat.devine dintr-o data coollaughing, interesat de fete si cu o freza ciufulita cum in povesti auzilaughingNu mai am rabdare abia astept sa vad filmul.Parerea mea este ca Obito/Madara a activat Tsukuyomi infinit.O lume perfecta ca sa spun asahappyMinato si Kushina se intorc la viata si t(tragic pentru Naruto)Kushina sare pe el ca nu face curat in camerahee heeCam asa cred nu erau subtrirate in eng sau altceva dar asta reieselaughingAbia astept sa vad filmul nu mai am rabdare! Totusi uneori merita sa asteptihappyCe parere aveti despre film? Cum o sa fie? Ce o sa se intample? Astept parerile voastrehappy

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Având în vedere că încă nu a apărut filmul, nu știu ce să cred despre el, dar sunt foarte sigură că va fi genial.
Am citit acum câteva săptămâni un one shot manga "Road to Ninja". Nu ştiu dacă l-ai citit dar uite-l aici: http://anime.kage.ro/manga/one-shot/naruto-road-to-ninja/#start
E interesant. Bănuiesc că se vor întâmpla multe schimbări, unele mai delicate, altele mai "bombe", dar va fi mişto.
Am auzit că va fi un personaj nou, Menma, dar nu ştiu sigur dacă este adevărat sau nu.
Singurul lucru care m-a uimit la acest film, a fost schimbarea personajului "Hinata", din fata timidă şi drăguţă, a devenit fata perversă, dură, şi alte adjective pe lângă.
http://bayneezone.deviantart.com/......-306303717
În acest film, sincer, Hinata nu s-ar mai potrivi cu Naruto absolut deloc, dar nici Sakura cu Sasuke. Având în vedere schimbarea lui Sasuke în tipul cool, iar Sakura luând rolul Hinatei din anime, e o schimbare foarte "delicată" la modul serios. Cuplurile artificiale s-ar roti la 180 de grade, şi ar veni aşa:
Hinata, s-ar potrivi cu Sasuke, iar Sakura cu Naruto. Din cauza comportamentului super schimbat.
http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&q=naruto+road+to+ninja

| R0CA19 a răspuns:

Eu abia astept dar apare abia in primavara si simt ca mor daca nu il vad mai repede!

| R0CA19 a răspuns:

Crezi ca Naruto-Road to Ninja va fi ultimul film? Ma intreb cate episoade vor mai fi din naruto shippudenthinking

| OtakuForever a răspuns:

Nu mai rabdare, dar citind descriera lui pare deja interesanta. Abia astept sa vad 'noile' personje schibate mai ales pe Sasuke :X:X:X:X Sper sa fi mult mai dragut si frumos, ma topesc dupa baiatul asta pacat ca e doar un personaj de anime sadsad
De ce nu e si in realitate laughinglaughinglaughinghappy
Dar in ce luna apare exact?

| smecheru24 a răspuns:

Bestial, ador naruto, se vede de la poza de la poza mea, cred, asa-i?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru smecheru24):

Da se vedehappyHmm oare ma intreb in final va fi o lupta Naruto vs Sasuke sau Naruto-Sasuke vs Obito/Madara?happyAstia 2 nebuni cum sunt fac echipa bunalaughingCand te gandesti ca sunt 1 milion de posibilitati si nu stii care e cea corecta auuu Masashi asta iti da batai de caplaughing