| MoOmOshIkA a întrebat:

Ce parere aveti despre DIMA din Lala band sau pariu cu viata? Eu una cred ca este cel mai super, VOI?

6 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Dima este destul de dragut, cu siguranta imi place mai mult decat Andrei si are o voce mai frumoasa.

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Hmm eu il prefer pe Vlad,ca e mai good guy ca Dima, dar si Dima e frumos.Pot sa spun ca imi plac amandoi, dar nu la fel de mult :*

| Ancutza99lovly a răspuns:

Mie imi place de toti in special Dima, Vlad si Cristi! imi place de toti dar... nu imi place manelist si de drogat oo si nici de liviu ca se baga ca muska in lapte

| MoOmOshIkA explică:

Pai si mie imi place si Vladutz.dar mai tare Dima, eu cred ca ei sunt cei mai tari baieti din trupa, au si o vove SOOPER!

| MoOmOshIkA explică:

Corekt,Andrei nu este chiar atit de frumos. Daca are muschi toate il admira si doamne fereste ce fac dupa el.

| Lolly_Holly_1990 a răspuns:

Mie imi place si de Vladutz, si de Dima, si de Rapha si de Dorian toti au ceva special :X