| Dianaㄨ a întrebat:

Cine-mi recomanda si mie un serial foarte foarte bun din care chiar ai cate ceva de invatat? In afara de House, Grey's anatomy sau cele cu vampiri!happyEventual un link unde poate fi vizionat? Funda!happy

Răspuns Câştigător
| Zeppyk a răspuns:

The Mentalist sau Lie To Me.

Sunt superbe.

| Dianaㄨ explică (pentru Zeppyk):

Despre ce e the mentalist? Si imi poti da un link unde sa-l urmaresc? happy O sa-ti dau funda daca imi explici si imi dai link-ul

3 răspunsuri:
| Arcani a răspuns:

Pai iti recomand sa urmaresti cel mai iubit serial Pariu cu viata.Chiar ai de invatat multe din el si e la televizor.

| PicoliTha a răspuns:

Supernatural happy Prison Break :*