| Tudor1212 a întrebat:

Hey...TPU, spuneti-mi care sunt filmele din Twilight, si ordinea lor.Am vazut filmul Eclipse si nu stiu al catelea este, dar mi-a placut atat de mult incat vreau sa le vad si pe celelalte.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| FïяŠtℓovε a răspuns:

1.amurg,2.luna plina, 3.eclipsa,4.zori de zi... asteA st toate si asta e ordinea:p fundia?:d

8 răspunsuri:
| TTM5 a răspuns:

Twilight (2008)
Twilight Saga: The New Moon (2009)
Twilight Saga: Eclipse (2010)
urmeaza sa apara: The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) si The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012)

http://www.imdb.com/find?s=all&cu=Twilight

| FunDa a răspuns:

Breaking Dawn partea 1
New Moon partea 2
Eclipse partea 3

asta e ordinea lor :*

| dealwithit321 a răspuns:

"Twilight" este primul, al doilea este "New Moon", iar "Eclipse" este al treilea. Sper ca te-am ajutat. :]

| Tudor1212 explică:

Ms tuturor!

| Stephanya a răspuns:

1.Amurg
2.Luna Noua
3.Eclipsa
4.Zori de zi

| IndescribableChild a răspuns:

Twilight
Twilight - New Moon (luna noua)
Twilight - Eclipse (eclipsa)
Twilight - Breaking Down (zori de zi)
Tw

| DdAndreea a răspuns:

Din cate stiu ordinea lor este asa : Twilight, New Moon, Eclipse si Breaking Dawn.

Sper ca te-am ajutat :*

pa, pa;-h

| Andy_7467 a răspuns:

Pai ordinea este 1 Twilight (Amurg), 2 New Moon (Luna Noua), 3 Eclipse (Eclipsa), 4 Breaking Dawn (Zori de Zi) coming soon si 5 Midnight Sun (? ) coming soon.