| JessyF a întrebat:

Heyy! Cum credeti cum invata Selena Gomez? Dau Fundaa!

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Selena a avut rezultate foarte bune la scoala, liceu. Chiar daca a ajuns celebra, aceasta s-a mentinut cu note foarte bune. In plus, are foarte multe diplome si trofee. Avand in vedere ca invata pe platourile de filmare, asta nu a deranjat-o. In concluzie, este o fata muncitoare. A declarat ca ar dori sa faca o facultate de gastronomie. Insa se mai gandeste. Funda?

6 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Acum, serios. Daca ai fi in locul ei ai mai avea chef de faculate?! Din moment ce ai un loc de munca stabil?!

| AleB a răspuns:

Avand in vedere ca are 20 de ani a terminat liceul de 1 an sau 2 si facultate nu cred ca face facultate.Dar, ca toate vedetele a avut profesori sau domiciliu sau daca era in turneu profesori care calatoreau cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ea nici nu mai merge la scoala. e evident ca doar e vedeta.

| YoCookieMonster a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are cum sa mai mearga la scoala ptc are 22 de ani laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru YoCookieMonster):

Cand am zis scoala nu ma refeream neaparat la scoala. ma refeream la studii in general. facultate.

| YoCookieMonster a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu crezi ca ei chiar isi termina studiile? Li s-a urcat celebritatea la cap.