| Kaze97 a întrebat:

Imi recomandati si mie niste seriale va rog. cele care le-am vazut si mi-au placut suntbig grinexter,Supernatural,Prison Break,Spartacus,Chuck, Flashpoint.astea sunt preferatele mel.Nu stiu la ce serial sa ma mai uithappy

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Game of Thrones
Breaking Bad.

| Saddelyx a răspuns:

Chuck
Alias
Heroes

| Lynna a răspuns:

Ai vazut Merlin?

| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries
Lost
Pretty Little Liars
Gossip Girl
Lost Girl
True Blood
Teen Wolf
Hellcats
The Secret Circle
Heroes
Chuck
Caprica

| M25M a răspuns:

Lost
House MD
The Walking Dead
Grey's Anatomy
Firefly
Terminator:The Sarah Connor Chronicle

| CEstLaVie a răspuns:

Psych
Castle
Hawaii 5.0
The Mentalist

| AndreeaK a răspuns:

Iti recomend Lie to me si Criminal mind. Mie mi-au placut mult.

| 630r63 a răspuns:

"How I met your mother" e foarte bun:la inceput e multa comedie. spre final se transforma in poveste, dar merita incercat. (un minus ar fi ca se va termina curand)