| DanaX a întrebat:

In iarna asta eu si cativa prieteni vrem sa facem un film gen comedie neagra [ horror-funny ] cu o fantoma si 4 fete si vreau sa-mi dati cateva idei de faze [mai mult funny, dar si scary] va rog happy. Funda :].

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

O fantoma ce isi face laba laughing.glm.nu stiu cv gen si fantomele plang(melodia aia si baietii plang catodata) laughing, sau chesti normale, facute in viata de zi cu zi dar de fantome.Sau intra o fantoma intr-o casa sa rapeasca pe cele feta, asa inspaimantator si dintr-o data. GAZE laughing, apoi sa zica ''scuzati-ma'' sa iese pe usa, si sa intre din nou in speranta ca acum isi face intrarea bine laughing.te poti inspira din Scarye Movies 4 (mai sunt si 1, 2, 3).Bft si de abia astept premiereabig grin