| Allexsu_Allex_1997 a întrebat:

au si cu inca cativa prieteni vrem sa facem un film... si nu stim despre ce sa face... daca imi puteti da niste idei?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Foarte tare.Dar sa compuneti un cantec si sa cereti idei altora nu vreti?

| Fatamuntilor a răspuns:

Un film despre viata adolescentului de azi, cu bucuriii, cu deceptii in dragoste, cu probleleme specifice varstei.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Puteti sa faceti o comedie cu idei originale la care sa va uitati si sa radeti sau o parodie dupa un film de groaza cu secvente la fel ca in film, doar ca mult mai amuzante.Parerea mea.

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns:

Pai ati putea face unu de aventura.
Mai jos iti scriu cum ar fi:
5 Elevi la un liceu oarecare se imprietenesc cand sunt pedepsiti sa stea dupa ore la scoala.
Acestia devin o gasca si fac tot felul de chestii.Pe strada unuia din prieteni moar un batranel retras despre care nu stie nimieni nimic.Cei 5 prieteni ajuta familia sa care lucrurile din casa.Cand intra unul in pod vede tot felul de lucruri vechi. Dupa un tablou acesta vede o harta care duce undeva.Cei 5 pleaca de acasa sperand ca vor gasi ceva valoros la capatul drumului.Pe drum acestia gasesc tot felul de indicii care le indica locatia comorii si se infrunta cu ucigasi si tot felul de oameni.Mai departe inventati voi.
Bafta! happy

| ImLost a răspuns:

Unul porno, nu iti trebuie idei prea multe.

| Allexsu_Allex_1997 explică (pentru ImLost):

Imi place cum gandesti. =]]

| Gabrygabryella a răspuns:

Buna! happy Ati putea pleca intr-o excursie si sa filmati tot ce vizitati si ce faceti. big grin Eu cred ca ar fi interesant. Un fel de film de aventura smug O seara buna in continuare! :*