| harciog a întrebat:

Ma chinui de aseara sa gasesc un film in regia lui Clint Eastwood "Absolut power"dar nu gasesc nici de-al naibii.E vorba despre un copil cu o boala de piele,un pigment albicios, dar care detine puteri paranormale.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

De pe site-ul asta te descurci sa descarci?
http://www.filebox.ro/download.php?key=liszju5ajlq6or7n
trebuie sa astepti 40 de secunde si iti apare butonul de download. Tu doar dai click pe download si atat. O sa-ti bag traducerea direct in film si doar trebuie sa dai dublu click pe el pentru vizionare. Linkul de mai sus e un exemplu. Lasa-mi un reply daca vrei asa. O sa dureze ceva timp pana il upoadez pe site, cca 7-9 ore imi ia.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Online nu este pe nici un host! Daca vrei link de download + subtitrare lasa un reply si ti-l dau prin pm.

| harciog explică (pentru neluL):

Imi explici cum ca habar n-am?

| neluL a răspuns (pentru harciog):

Sa-ti explic cum il descarci sau ce? Folosesti torr3nte? Am link de download torr3nte + subtitrarea separata.

| harciog explică (pentru neluL):

Nu ma descurc.Ciudat este ca aseara l-am avut pe un host, n-am avut timp sa-l vad pe tot, iar azi cind am dat pe acelasi host e inexistent.

| neluL a răspuns (pentru harciog):

Eu l-am cautat direct pe hosturi si nu l-am gasit. Daca nu te descurci la download cu ce sa te ajut?

| harciog explică (pentru neluL):

Multumesc,cred ca nu mai este nici o speranta.O zi buna.

| neluL a răspuns (pentru harciog):

De pe site-ul asta te descurci sa descarci?
http://www.filebox.ro/download.php?key=liszju5ajlq6or7n
trebuie sa astepti 40 de secunde si iti apare butonul de download. Tu doar dai click pe download si atat. O sa-ti bag traducerea direct in film si doar trebuie sa dai dublu click pe el pentru vizionare. Linkul de mai sus e un exemplu. Lasa-mi un reply daca vrei asa. O sa dureze ceva timp pana il upoadez pe site, cca 7-9 ore imi ia.