| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa ma uit la Supernatural?
Despre ce e vorba? Fara prea multe spoilere

Răspuns Câştigător
| Jimtheghost a răspuns:

Supernatural e unul dintre cele mai bune seriale pe care le poti vedea. Nu numai ca povestea din spatele acestuia e uimitor de bine realizata dar daca te intereseaza paranormalul clar ai ce invata din serialul asta. Tot ce vezi in el, de la simbolurile folosite pana la creaturile care apar, toate sunt "adevarate", adica exista legende si povesti despre ele, nu sunt doar niste inventii ale scenaristilor. Iar cat despre actori, crede-ma, rar mai vezi unii care-si pot interpreta personajul atat de real cum o fac cei din Supernatural. Misha Collins e absolut uimitor in rolul lui Castiel. Sa nu mai zic de Jared si Jensen, care sunt de nedespartit nu numai pe platou, dar si in viata reala. Eric chiar a facut o treaba foarte buna cu serialul asta. Daca te uiti la toate sezoanele o sa vezi ca s-a intrecut pe sine cu distributia, practic nu observi nici o diferenta intre actorii care joaca versiunea tanara a personajelor si ceilalti actori. Cred ca m-am lungit cam mult dar chiar merita sa stai sa te uiti la serialul asta, e o poveste frumoasa, iar relatia dintre Sam si Dean e ceva ce rar vezi la tv. Sunt fratii pe care oricine si i-ar dori. Sezonul 12 cred ca e unul dintre cele mai bune pana la momentul actual, desi pentru mine e o tortura sa stau sa astept o saptamana ca sa vad un episod nou laughing Dar odata ce te-ai apucat, nu te mai poti lasa. Nu o sa te mai uiti la camasile in carouri la fel si nici la placinta, iar cand o sa auzi undeva "Carry on my wayward son", greu o sa te poti abtine sa nu canti sau sa plangi. Deci daca te decizi sa te uiti, bun venit in familie laughing

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Merită din punctul meu de vedere. Este despre 2 frați a căror mamă e omorâtă de un demon iar tatăl lor se duce să îl caute, să îl vâneze și nu se mai întoarce de ceva timp și cei 2 frați pleacă în căutarea lui rezolvând și cazuri. În fine după salvează și lumea, e foarte mare serialul. Și de la sezon la sezon e mai fantastic, la un nivel mai mare ca să zic așa. Mie mi-a plăcut deși s-a cam exagerat în ultimele 2 sezoane.

| Juviia a răspuns:

Da,merita.

| nirocino a răspuns:

Serialul a ajuns la sezonul 12 si inca sunt fan!

| mbncf a răspuns:

Cred că dacă dai un search pe google o să găsești toate informațiile de care ai nevoie. Eu l-am văzut și mi-a plăcut mult, dar tu poate o să ai o altă părere, de aceea e mai bine să urmărești un epsiod sau două și o să vezi dacă merită sau nu să continui să-l vizionezi happy

| Chrlls a răspuns:

Da.
"Este un serial de televiziune american în genurile fantastic, thriller, de acțiune, de groază. Serialul a fost creat de Eric Kripke și îi are ca protagoniști pe Jared Padalecki în rolul lui Sam Winchester și pe Jensen Ackles în rolul lui Dean Winchester, doi frați care vânează demoni, fantome, monștri și alte personaje paranormale."

| Stefania_Dumitru_1995 a răspuns:

Supernatural, e fantastic. Este vorba de mama a doi frati care este ucisa de un demon, iar tatal lor isi dedica viata vanatorii acelui demon. Acestia au o multime de aventuri in care descopera creaturi din ce in ce mai periculoase si ingrozitoare. Relatia lor (de fratie) este pusa la din ce in ce mai multe incercari care ii fac sa se certe, persoanele lor dragi ii parasesc si mor din diferite cauze. Asta este o mica parte, foarte mica din acest serial
Serialul are 12 sezoane, si te asigur ca merita sa il vezi.