| Lawrrrr a întrebat:

Mi-am facut cont de Netflix la 10€, adica doua dispozitive. Mi-ar placea sa îl împart cu o fata sa plătim amandoi, asta ar însemna ca nu pot sa stau și pe telefon și pe laptop și sa fie și ea conectata? Dacă se intampla asta ce consecințe sunt?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Te poti uita pe doua dispozitive SIMULTAN. Poti conecta cate device-uri vrei dar nu te poti uita pe mai mult de DOUA in acelasi timp.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti folosi pe doua dispozitive in acelasi timp, in rest tu poti folosi pe orice dispozitiv vrei. Doar sa nu fie mai mult de 2 in acelasi timp

| Bizon95 a răspuns:

Ii spui fetei ca merge numai daca va uitati impreuna
si apoi pui un film de groaza si o sa iti sara in brate la prima scena de groaza big grin big grin
DOOOH

acum serios, poti sa pui Netflix pe 20 de device-uri dar nu te poti uita decat la doua in acelasi timp

| User23434 a răspuns:

După mine, e mai folositor abonamentul premium. Ai calitatea maxima, îl poți imparti cu 5 persoane(plătești mai puțin în fiecare luna), și poți viziona de pe 4 dispozitive simultan. Pe al tău poți viziona de pe maxim 2 simultan, dar poți conecta câte vrei tu la cont.