| StefanDrg a întrebat:

Nu-mi amintesc numele unui film pe care vreau sa il revad. Era vorba de un liceu, iar rolul principal era un băiat tocilar fraier. Tot liceul il agresa si il batjocoreau. Si el mintea mereu, într-una mintea. De exemplu zicea ca facut sex cu cea mai sexy fata din liceu. Si l-a un moment dat toate minciunile lui au ajuns sa se adeverească. Si a ajuns cel mai tare. Cine stie numele filmului?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Full of It (2007) https://www.cinemagia.ro/......ate-17337/

Sau

Pants on Fire (2014)

| StefanDrg explică (pentru floresdemayo):

Multumesc, full of it este

4 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Central Intelligence?

| StefanDrg explică (pentru Sekim):

Nu e asta

| Sekim a răspuns (pentru StefanDrg):

Scrie pe Google : highschool movies with a nerd sau doar highschool movies si o sa ai lista acolo.

Întrebări recente