| AirănMeidăn a întrebat:

Pana acum ce parere aveti din sezonul 4 din Romanii (n-)au Talent?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pentru inceput, momente slabe, asa a fost mereu, momentele tari sunt pastrate aproape de final preselectii..sa speram de de vinerea viitoare ne va capta atentia si mai mult
O seara bunahappy

| dryft3r a răspuns:

Nu au fost ceva surprize placute (talentate), dar sunt sigur ca vor fi. A fost mult umor, semn ca punem suflet in crearea unor emisiuni de acest gen.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ce romanii au talent? eu m-am uitat la Steaua happy
nu ma prea intereseaza emisiunile astea

| ElleAhx a răspuns:

Nu a fost cu nimic diferit fata de celelalte. totusi sper ca in sezonul asta sa apara si talente mai deosebite, nu numai cantareti, dansatori si magicieni. pana acum sezonul 3 mi-a placut cel mai mult laughing

| dannycrtsz a răspuns:

Foarte slab, multa caterinca, "talent" putin. Astia imi fac orasul de ras laughing