| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre câştigătorul de la Românii au talent din sezonul acesta?

10 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Emisiunea e de 2 lei, e o industrie de facut bani nicidecum nu are legatura cu talentul. M-am lamurit cu Justin Ianau cand a castigat unu' sters cu un rap. Nu ma mai uit ca ma enervez.

| Aiwendil a răspuns:

Sunt dezamagita de locul 1.
Da, relatia dintre Bruno si caini e frumoasa.Dar ceea ce a au facut nu a fost un mare spectacol.
Mi-ar fi placut sa fi castigat Camelia Duta.

| єχcєєℓ a răspuns:

După cum a zis și Mihăiță
"În sfârșit avem dresură în finală."
Chiar a meritat să câștige.Bruno Icobeț a fost preferatu meu încă din preselecții. Apoi i-am văzut pe Eduard și Vlad și mi-au plăcut și ei.Ciudat e că îmi doream ca ei 3 să se numere printre primele 3 locuri și unul din ei să câștige.Bruno a fost acela și chiar mă bucur.

| Dariusuu a răspuns:

În sezonul ăsta nu m-a impresionat nimeni deci e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea a meritat sa castige. In sfarsit a castigat un numar care chiar merita sa castige, fata de anii trecuti cand am vazut ce castigatori am avut. Omul merita sa castige. Bravo lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi-au placut numerele lui si e bine ca a castigat un talent diferit anul asta fata de anii precedenti!

| IAndra a răspuns:

Nu prea mi-a placut mai mult mi-a placut ventrilocu si magiceanul

| Aqustic a răspuns:

Cine a castigat?

| Iuliaa57 a răspuns:

Mie nu mi s-a parut ca fiind un numar foarte spectaculos. Intr-adevar. A fost unul impresionant din punc de vedere emotional, dar nici pe de parte spectaculos.

| laura1234567890 a răspuns:

Parerea mea este ca cel mai talentat din finala a fost magicianu de pe locul 2 el trebiua sa castige(parerea mea)