| EuIntrebTuRaspunzi a întrebat:

Pana la ce sezon o sa apara The Vampire Diaries? Adica acum mai are putin si se termina sezonul 5. Mai apare in continuare sezonul 6, 7? Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Serialul a fost reinnoit pentru sezonul 6, despre celelalte nu sunt informatii momentan. Uite aici am citit: http://www.wetpaint.com/......d-season-6

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cati adolescenti se uita crezi ca nu ar mai face alte sezoane? ce nauba

| Dontspeek a răspuns:

Sezonul 6 a fost confirmat, dar de sezonele urmatoare nu stiu.