| EasyToBeCrazy a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul "The Secret". Credeti ca functioneaza legea atractiei?

Sau mai bine zis. la voi a functionat? Sau v'ati dorit un obiect (sau orice altceva) din tot sufletul si sa credeti cu tarie ca veti avea, iar apoi '"visul" vostru sa devina realitate? Pls. cat mai multe raspunsuri. [ funda.la cine merita ]

1 răspuns:
| SeNyS a răspuns:

Da, sa stii ca muult timp mi-am dorit sa fiu cu cineva pe care eu credeam ca il iubesc, mult timp mi-am dorit, iar cand in sfarsit mi s-a implinit dorinta nu am mai vrut eu fiind ca mi-am dat seama ca nu este pentru mine, nu ne potrivim deloc!

Cred ca la asta te referi!