| AvalohAlyn a întrebat:

La voi a functionat legea atractiei, prezentata in The Secret?
Ati incercat-o?

2 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

''Suntem ceea ce gândim. Tot ceea ce suntem răsare din gândurile noastre.
Cu gândurile noastre creăm lumea''
Da, am reusit... Dar nimic wow, am pus o folie de aluminiu pe un ac si am pus un bol transparent pe el, cand imi apropiam mainile miscam foloia de aluminiu, cand indepartam mainile se oprea. Am mai reusit cand eram mic sa mut un creion foarte putin fara sa-l ating. In legatura cu legea atractiei... Nu CRED ca totul depinde 100% de tine, ar trebui sa mai existe ''o sursa'' care ne ajuta, ceva spiritual poate!

| Clorox a răspuns:

Ain't ya an ignorant one?