| PrincessConsuela a întrebat:

Pentru cei care citesc cartile "Cantec de gheata si foc" (spoiler alert): care e faza cu moartea celor din casa Stark? Adica. cine moare mai exact? Am vazut ca Arya pana la urma ajunge in Braavos si traieste, dar restul? Mai ales, cine sunt restul?

4 răspunsuri:
| MaryLaury a răspuns:

Pai citeste mai cu atentie si o sa stii nu intreba pe altii tongue

| PrincessConsuela explică (pentru MaryLaury):

..eu nu le citesc happy

| MaryLaury a răspuns (pentru PrincessConsuela):

Bine faci ca nu le citesti nici mie nu-mi place sa citesc deloc, la ce exista internet noi sa ne chinuim profesorilor le trebuie prea multe. :*

| PrincessConsuela explică (pentru MaryLaury):

Nu inteleg... dar cred ca tu intelegi mai putine. nu le citesc, poate inseamna ca nu am ajuns acolo dar vreau sa stiu ce se intampla iainte. just sayin.