| papushik_2619 a întrebat:

Spuneti-mi va rog unde se pot gasi in Romania bijuterii si alte lucruri ce au legatura cu Twilight Saga? Imi doresc foarte mult unele lucruri ce stiu ca se gasesc in strainatate.
P. S Daca stiti de unde pot lua bratara Bellei din Eclipse, cea care ii reprezinta pe Edward si Jacob va rog sa imi spineti!
Dau fundita!

4 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai afla cine sunt bijutierii care le-au facut... googlewinking

| Scarlett011243 a răspuns:

Http://www.thetwilightshop.com.au/twilight_jewellery aici sunt articole din Twilight. crede-ma si eu caut ca nebuna inelul de logodna al Bellei sper sa iti fie de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://afise.defilme.ro/magazin/