| Caty2000 a întrebat:

Povestiti-mi va rog ceva despre filmul The Butterfly Effect si daca merita sa-l privesc.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E un film bun si se merita sa il vezi!
E genul de film non comercial cu o poveste interesanta la care nu te asteptai sa devina un hit...
iti poti da seama si dupa nota de pe imdb

| Caty2000 explică (pentru Apache):

Am inceput azi sa-l privesc si mi s-a parut prea greu pentru mine, si nici nu l-am inteles, dar sunt de acord, e bun. poate revin la el peste vreo 2-3 ani laughing

| KaMy a răspuns:

Este un film foarte frumos! (primul) Pe mine chiar m-a uimit. nu credeam ca o sa fie chiar atat de bun.
Celelalte nu se compara cu primul desii mai toata au aceeasi poveste...