| andreea_1419 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cum se numesc cele patru filme din twilight

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Buna Andreea
Filmele sunt :
1. Twilight - Amurg

2. New Moon - Luna noua

3. Eclipse - Eclipsa

4. Breaking Dawn - Zori de zi

Toate s`au lansat mai putin Breaking Dawn care va aparea pe 18 noiembrie 2011

12 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. "Twilight Amurg"
2. "Twilight New Moon"
3. "Twilight Eclipse"
4. "Twilight Breaking Dawn" care este impartit in 2 parti. Prima parte apare pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012

| Radu_Cristina_1989 a răspuns (pentru mariacris98):

Vreau si eu cat mai repedeeeeeeeeeecrying(

| DayByDay a răspuns:

1.Amurg
2.Luna Noua
3.Eclipsa
4.Zori de Zi

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Twilight 1-Amurg
Twilight 2-New Moon(Luna Noua)
Twilight 3-Eclipse(Eclipsa)
Twilight 4-Breaking Down(Descompunerea)
Pa, pa!

| Annie a răspuns:

Exista 4 fimle si 5 cartii pana acum
Primul film se numeste Twilight
Al doilea Twilight: New Moon
Al treilea Twilight: Eclipse
Si al patrulea Twilight:Breaking Dawn part 1 care apare pe 18 noiembrie anul asta

Carti sunt 5 in total primele 4 sunt ca si filmele, doar ca in cartii este povestita povestea mai in detaliu, detalii care in film nu apar si de aceea cartiile sunt mai bune ca filmele.
Si cartea 5 "Midnight Sun", filmul (a doua parte Breaking Dawn) va aparea in 2012 tot in noiembrie.
Sper ca te-am ajutat!batting eyelashes

| wolfy911 a răspuns:

Twilight,New Moon, Eclipse si Breaking Dawn.

| Wanderer a răspuns:

Primul este Amurg(Twilight), al doilea este Luna Noua(New Moon), pe urma Eclipsa(Eclipse) si Zori de zi (Breaking Down). Ultimul film s-ar putea sa fie impartit in doua filme, pentru ca e prea lung.

| adddaa a răspuns:

Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn
(Amurg, Luna Noua, Eclipsa, Zori de zi)

| Nobody_8784 a răspuns:

Amurg,new moon, eclipse happy

| nebunatika29 a răspuns:

1 Twilight
2 New Moon
3 Eclipse
4 Breaking Dawn

| Radu_Cristina_1989 a răspuns:

Se numeste The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012)

| Radu_Cristina_1989 a răspuns:

Se numeste The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012) care nu a aparut momentan